Programista PHP
Poszukujemy pracownika na stanowisko programista PHP.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość technologii PHP/MySQL,
- doświadczenie przy projektowaniu stron www
- przywiązywanie wagi do detali, solidność, terminowość.

Dodatkowe atuty:
- znajomość tematyki SEO i SEM

Zapewniamy:
- atrakcyjne warunki finansowe oraz pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszenia (opisu umiejętności oraz krótkiego wykazu referencyjnego prac) na adres:
praca@studiomf.com.pl
Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Specjalista ds. sprzedaży
Poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciela handlowego z terenów:
     - Trójmiasto i woj. pomorskie
     - Szczecin, Koszalin i woj. zachodnio-pomorskie
     - Poznań i woj. wielkopolskie
     - Bydgoszcz i woj. kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- przeprowadzanie rozmów, sporządzanie wycen i ofert

Wymagania:
- doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klienta,

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie prowizyjne
- dużą swobodę w działaniu oraz organizacji pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszenia: CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: