O nas

Od ponad 16 lat zajmuję się kreowaniem wizerunku firm w Internecie. Oferuję naszym Klientom usługi najwyższej jakości, poparte doświadczeniem z dziedzin: marketingu, grafiki i programowania. Ponieważ praca jest moją pasją, staram się współpracować z osobami, które również są zakręcone na tym punkcie.

Zdobyliśmy zaufanie Klientów w całej Polsce oraz poza granicami kraju m.in. ze Szczecina, Świnoujścia, Koszalina, Darłowa, Słupska, Ustki, Rowów, Lęborka, Gdańska, Gdyni, Wejherowa, Elbląga, Bydgoszczy, Warszawy, Łodzi, Swarzędza, Opola, Rzeszowa, Tychów, Nowego Targu, Krakowa i Krosna, a także z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Holandii.

Ponad530stron www
Dla ponad230Klientów

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Śledzimy aktualne trendy w projektowaniu grafiki oraz wdrażamy najnowsze technologie programowania. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym Klientom w pełni profesjonalne narzędzie e-marketingowe, jakim powinna być strona internetowa.

Z naszych usług korzystają firmy oraz instytucje, którym zależy na niebanalnym projekcie i wysokiej jakości. Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do projektowania stron zleconych przez firmy miejscowe, jak i te zlecone za pośrednictwem Internetu. W każdym przypadku utrzymujemy stały kontakt z Klientem i umożliwiamy mu podgląd każdego etapu wykonywanej pracy. Dołącz do grona zadowolonych Klientów naszej firmy.

Zapraszam do współpracy
Marek Forjasz