Tworzenie stron www

tworzenie stron internetowych słupsk
bugs-search

Pozwól się odnaleźć

Każdego dnia miliony internautów przeglądają strony internetowe. Część z nich nie szuka Ciebie lub tego co robisz?

Niestety, znajdują Twoją konkurencję, która nie jest tak dobra jak Ty, ale JEST!

Posiadanie profesjonalnej strony www jest dzisiaj koniecznością. To podstawowe źródło informacji. Nie ma znaczenia, czy Twoja firma jest duża czy mała – ważne, że wykonana przez nas strona www będzie zachęcała do kontaktu.

responsive

Wizytówki www

Doskonała prezentacja małej firmy lub firmy rozpoczynającej działalność. Na kilku podstronach przedstawia najważniejsze informacje i dane kontaktowe. Dzięki wizytówce przedstawisz swoim potencjalnym Klientom ofertę firmy, informacje na temat jakości wykonywanych usług, a przede wszystkim zaistniejesz w sieci.

Jest to strona na dobry początek, aby wypozycjonować domenę i zaprezentować swoją markę w Internecie. W przyszłości sam ocenisz o jakie elementy rozbudować swoją stronę.

projektowanie stron internetowych słupsk
responsive-design

Firmowe strony www

Stosujemy responsywny system CMS, który jest najłatwiejszy w obsłudze podczas zarządzania treścią strony www. Jest to rozwiązanie dla tych, którzy lubią niezależność i są zmuszeni do wprowadzania częstych zmian w treści na swojej stronie.

Dzięki systemowi CMS, który nie wymaga nauki obsługi, Ty lub Twój personel będziecie mogli sami aktualizować treść na stronie, bez potrzeby wzywania fachowców.
Z poziomu panelu administratora – który jest dokładną kopią strony – można samodzielnie dodać nowe zdjęcia, galerie, cenniki, teksty czy załączniki.

responsive-computer

Strony www Premium

Nowoczesna, dynamiczna strona internetowa, z zachwycającą szatą graficzną. Posiada responsywny układ treści, czyli dostosowana jest do oglądania w monitorze, laptopie, tablecie i Smartfonie.

System CMS umożliwia pełną edycję treści. Możemy w nim zarządzać wszystkim co znajduje się w serwisie. Niestandardowe funkcje i moduły dostępne na stronie zostaną specjalnie zaprojektowane na Twoje zamówienie.

tworzenie stron słupsk
devices

Sklepy internetowe

Doskonałe połączenie najbardziej popularnego systemu CMS WordPress
z równie popularną platformą sprzedażową WooCommerce. Dzięki temu posiadasz sklep, stronę internetową oraz blog – wszystko pod jedna domeną.
Łatwość obsługi WordPressa sprawia, że w równie prosty i szybki sposób obsługujesz swój sklep – dodanie nowego produktu, obsługa zamówień i sprzedaż jest w pełni zautomatyzowana i system wiele czynności wykonuje sam. Zarówno stroną, jak i sklepem zarządzasz w tym samym panelu administracyjnym. Wszystko pod kontrolą…